Dell Networking

Nowości

  • STDF24000200
    STDF24000200

    Seagate NAS Pro 6-bay 24T

    7 354,61 zł
  • STDD10000200
    STDD10000200

    Seagate 10TB Seagate NAS Pro 2-bay

    3 686,09 zł
  • STCT10000200
    STCT10000200

    Seagate 10TB Seagate NAS 2-bay

    2 743,82 zł
  • STDE200
    STDE200

    Seagate NAS Pro 4-bay 0TB

    2 311,43 zł
  • STDD200
    STDD200

    Seagate 0TB (diskless) Seagate NAS Pro 2-bay

    1 621,61 zł

Promocje

Dell Networking  Znaleziono 21 produktów.

na stronę
Produkty 1 - 12 z 21 odnalezionych
  • Nowość
    5 620,44 zł

    Dell Networking N2024, 24x1GbE + 2x10GbE SFP+ Ports, Stacking, 1 x AC PSU Dell Networking N2024, 24x1GbE + 2x10GbE SFP+ Ports,...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    6 680,15 zł

    Dell Networking N2024P, POE+, 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ Ports, Stacking, 1x AC PSU Dell Networking N2024P, POE+, 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    7 572,46 zł

    Dell Networking N2048, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ Ports, Stacking, 1 x AC PSU Dell Networking N2048, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ Ports,...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    8 795,71 zł

    Dell Networking N2048P, POE+, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ Ports, Stacking, 1x AC PSU Dell Networking N2048P, POE+, 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    8 265,33 zł

    Dell Networking N3024, 24x1GbE, 2xCombo, 2x10GbE SFP+ Ports, Stacking, 1x200W AC PSU Dell Networking N3024, 24x1GbE, 2xCombo, 2x10GbE SFP+...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    9 540,68 zł

    Dell Networking N3024P, POE+, 24x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ Ports, Stacking, 1x715W AC PSU Dell Networking N3024P, POE+, 24x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    26 110,65 zł

    Dell Networking N4032, 24 x 10GBASE-T Ports, 1 x Hot Swap Modular Bay, 2 x AC PSU Dell Networking N4032, 24 x 10GBASE-T Ports, 1 x Hot Swap...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    24 428,07 zł

    Dell Networking N4032F, 24 x 10GbE SFP+ Ports, 1 x Modular Bay, 2 x AC PSU Dell Networking N4032F, 24 x 10GbE SFP+ Ports, 1 x...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    1 686,15 zł

    Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm Wavelength10km Reach - Kit Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    4 850,04 zł

    Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    2 152,14 zł

    Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m Reach - Kit Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    4 850,04 zł

    Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach - Kit Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
Produkty 1 - 12 z 21 odnalezionych