Pluggable Optical Modules

Nowości

  • STDF24000200
    STDF24000200

    Seagate NAS Pro 6-bay 24T

    7 354,61 zł
  • STDD10000200
    STDD10000200

    Seagate 10TB Seagate NAS Pro 2-bay

    3 686,09 zł
  • STCT10000200
    STCT10000200

    Seagate 10TB Seagate NAS 2-bay

    2 743,82 zł
  • STDE200
    STDE200

    Seagate NAS Pro 4-bay 0TB

    2 311,43 zł
  • STDD200
    STDD200

    Seagate 0TB (diskless) Seagate NAS Pro 2-bay

    1 621,61 zł

Promocje

Pluggable Optical Modules  Znaleziono 4 produktów.

Produkty 1 - 4 z 4 odnalezionych
  • Nowość
    897,46 zł

    Allied Telesis AT-SPEX SFP Pluggable Optical Module, 1000LX, 2km, Multi mode, Dual fiber [Tx=1310,Rx=1310], LC conn. (0 to 70° Allied Telesis AT-SPEX SFP Pluggable Optical Module,...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    445,65 zł

    Allied Telesis AT-SPSX SFP Pluggable Optical Module, 1000SX, 220m/550m, Multi mode, Dual fiber [Tx=850,Rx=850], LC conn. (0 to Allied Telesis AT-SPSX SFP Pluggable Optical Module,...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    413,90 zł

    Allied Telesis AT-SPSX/I SFP Pluggable Optical Module, 1000SX, 220m/550m, Multi mode, Dual fiber [Tx=850,Rx=850], LC conn. (-40 Allied Telesis AT-SPSX/I SFP Pluggable Optical Module,...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
  • Nowość
    499,15 zł

    Allied Telesis AT-SPTX SFP Pluggable Module, 10/100/1000TX, 100m, RJ45 conn. (0 to 70°C) Allied Telesis AT-SPTX SFP Pluggable Module,...

    Dodaj do koszyka
    Wyprzedane
Produkty 1 - 4 z 4 odnalezionych